Pravidla hotelu

Vážení a milí hosté, 

těší nás, že jste si pro pobyt v Praze vybrali právě náš hotel. Našim cílem je vám zajistit maximálně příjemný pobyt. Abychom toho docílili, rádi bychom Vás seznámili s pravidly Hotelu Savoy Prague. Pravidla jsou vytvořena s ohledem na pohodlí a bezpečnost každého hosta. Respektováním pravidel zajistíme přijemnou a důstojnou atmosféru a zároveň se vyvarujeme nepříjemností. 
Děkujeme za součinnost!

PRAVIDLA OBLÉKÁNÍ 
Prosíme naše hosty, aby ve veřejných prostorách nosili vhodné oblečení. Prosíme vyvarujte se pyžama, plavek, přílišně odhalujícího oblečení, pantoflí nebo žabek. Také prosíme nenoste trička s diskriminačními nebo vulgárními nápisy.  

 

CHOVÁNÍ
Prosíme chovejte se k ostatním hostům a personálu s úctou a zdvořilostí. Jakékoliv chování nezdvořilého, nerespektujícího nebo urážlivého chování není podporováno. V případě, že zaznamenáte takovéto chování vůdči Vaší osobě, neváhejte se obrátit na naší recepci. 
 

NOČNÍ KLID 
Pro zajištění maximálního pohodlí prosíme všechny hosty, aby respektovali hodiny nočního klidu, které jsou podle zákona od 22:00 do 6:00. Během této doby prosíme o klid a to nejen na pokojích, ale také na chodbách a ve veřejných prostorech. V případě, že zaznamenáte rušivé a hlučné chování, prosíme nahlašte na recepci. 


BEZPEČNOST HOSTŮ 
Bezpečnost a pohoda hostů jsou naše hlavní priority. Prosíme hosty, aby jste byli obezřetní a hlásili jakékoliv nebezpečné nebo podezřelé chování.  

Dále prosíme naše milé hosty, aby své hodnotné věci uchovávali během pobytu v hotelovém trezoru. I přesto, že plně důvěřujeme našemu personálu a pokoje jsou zajištěné elektronickým zamykáním, podle českého zákona nenese hotel zodpovědnost za ztrátu Vašich cenností nebo peněžního obnosu, který není uložen v trezoru. 

Prosíme, vždy když odcházíte, ujistěte se, že jsou dveře řádně uzavřené. Děkujeme. 

VYBAVENÍ NA POKOJÍCH
Prosíme naše hosty, aby nehýbali nábytkem na pokojích. Jakékoliv závady, které jste našli nebo vznikly během pobytu hlašte na recepci. Tato skutečnost nám pomůže efektivně odstranit závady a zajistit maximální pohodlí nejen pro Vás, ale také pro další hosty.
Prosíme také, vybavení pokojů neodnášejte. 


ZAPŮJČENÍ  VYBAVENÍ 
Naše recepce je vám k dispozici, pokud během svého pobytu požadujete jakékoli vybavení, jako je žehlička, žehlicí prkno, adaptéry, extra polštáře nebo deštníky. Prosíme Vás, abyste je po použití vrátili na recepci, aby byly k dispozici ostatním hostům.


DOMÁCÍ MAZLÍČCI 
Domácí mazličci nejsou v Hotelu Savoy Prague povoleni. Hotel si vyhrazuje právo neubytovat hosty s mazlíčky s tím, že jim nebude vrácená částka za ubytování.  


MINIBAR 
Na každém pokoji najdete minibar s alkoholickými a nealkoholickými nápoji. Náš hotelový personál denně doplňuje zkonzumované nápoje. Nicméně pokud použijete nerušenku, tak Vám minibar nebude doplněn. Případnou konzumaci prosím nahlašte a zaplaťte při odjezdu.

 

ČISTOTA A ÚKLID  
Náš specializovaný úklidový tým zajišťuje každodenní úklid vašeho pokoje, obvykle do 16:00. Pokud budete chtít vyměnit ručníky, prosím nechte je položené na podlaze.  Ložní prádlo se mění každý čtvrtý den, pokud není prádlo znečištěné nebo pokud o ně nezažádáte. Neváhejte nás informovat.

Respektujeme Vaše soukromí, takže pokud budete chít nebýt rušení, prosím použijte červené nerušenky.  Z bezpečnostních důvodů si však vyhrazujeme právo vstoupit do Vašeho pokoje každé tři dny, abychom zajistili bezpečnost a čistotu.

Pokud budete potřebovat např. kondicionér na vlasy, sprchové čepice nebo zubní kartáčky, náš přátelský personál recepce je vždy připraven je Vám je poskytnout. 


MOŽNOST PRANÍ, ŽEHLENÍ a TECHNICKÉHO ČISTĚNÍ
Náš hotel nabízí našim hostům službu praní a žehlení prádla. Podrobnosti o cenách praní, žehlení a chemického čištění najdete na letáku, který obdržíte ve svém pokoji. Chcete-li využít tuto službu, jednoduše vložte své oblečení do speciálně poskytnutých pytlíků umístěných ve Vaší skříni a náš tým se postará o zbytek a zajistí, že Vaše oděvy budou bezvadně vyčištěny a vyžehleny. 
 

PRAVIDLA PRO NÁVŠTĚVNÍKY 
V rámci bezpečnosti všech hostů, prosíme o nahlášení na recepci Vaší návštěvy. Nenahlášené osoby nesmí pobývat nebo přespávat na hotelu. 
 

BEZPEČNOSTNÍ KAMERY 
Veřejné prostory v hoteu jsou monitorovány CCTV kamerami. 
Se všemi nahrávkami je nakládáno v souladu s evropskými standardy a předpisy a také s našimi Zásadami ochrany osobních údajů.
 

PRAVIDLA PRO KUŘÁKY  
Náš hotel poskytuje plně nekuřácké prostředí a to nejen ve veřejných prostorách, ale také na restauraci a na všech pokojích. Nicméně pro kuřáky je k dispozici terasa na 7. patře, která je hostům k dispozici 24 hodin. 

Rádi bychom Vás také informovali, že pokud nebude pravidlo respektováno, vyhrazujeme si právo naúčtovat hostům pokutu spojenou s čištěním pokoje.

 

JÍDLO 
Abychom zachovali nejvyšší hygienické standardy, prosíme nevynášejte jídlo ze snidaňové restaurace. Prosím vezměte na vědomí, že většina jídla podléhá okamžité konzumaci. Dále Vás prosíme, abyste nenechávali jakékoliv jídlo na hotelových pokojích delší dobu. Děkujeme. 

Ve snaze minimalizovat plýtvání potravinami, jsme Vás chtěli požádat, abyste si na talíř dávali pouze tolik jídla, kolik hodláte zkonzumovat. Oceňujeme Vaše pochopení a zodpovědný přístup ke zbytečnému odpadu. 


 SNÍDAŇOVÉ BALÍČKY 
Pokud hosté odjíždí dříve, než je standardní čas snídaní, poskytujeme možnost snídaňových balíčků a kávou/čajem s sebou. Prosíme nahlášit Váš požadavek na naší recepci minimálně den předem a to nejpozději do 12:00. 

 

DĚKUJEME! 
Na závěr bychom Vám chtěli poděkovat za spolupráci a za respektování všech pravidel. Vaše porozumění a dodržování přispěje k příjemné atmosféře, kteoru si zasloužíte. Děkujeme ještě jednou, že jste našimi hosty a věříme, že Váš pobyt bude podle Vašich představ. 
 

S úctou, tým Hotelu Savoy Prague