Konfereční místnosti a soukromé akce v Praze

Zarezervujte si konferenční místnost v centru Prahy

Vítejte v hotelu Savoy Prague, který se nachází v historickém srdci Prahy. Náš hotel nabízí nejen ubytování, ale také perfektní zázemí pro širokou škálu akcí.

Ať už plánujete profesionální obchodní jednání nebo prezentaci, nezapomenutelnou párty nebo intimní rodinnou sešlost, naše všestranné prostory jsou přizpůsobeny vašim individuálním potřebám.

Prostory pro akce:

Naše skvěle vybavené prostory pro pořádání akcí lze individuálně přizpůsobit jakékoli příležitosti. Máme pro Vás perfektní místo od rodinných oslav až po velké akce. Nejnovější technologie navíc zajistí hladký průběh.

Jedním z nejvíce oblíbených prostor je naše knihovna. Obrovská okna, krb, police plných knih a art deco design – to je jedinečné prostředí pro úspěšnou akci.


Vynikající catering:

Díky vynikajícím kuchařům Vám můžeme nabídnout pestré a chutné menu, které bude vyhovovat všem chutím, dietním preferencím a kulturním zvláštnostem.


Výborný servis:

I díky našemu přátelskému personálu bude Vaše akce úspěšná. Náš pozorný a přátelský personál je odhodlán zajistit, aby vaše akce byla úspěšná. Od plánování až po realizaci jsme Vám k dispozici, abychom vám pomohli proměnit všechny vaše plány ve skutečnost.

Proč si pro svou speciální akci vybrat Hotel Savoy Prague?

 

Prostory pro každou příležitost

Catering na míru našimi vynikajícími kuchaři

 Bezvadná pohostinnost od skvělého ýmu

Jedinečná atmosféra s art-deco designem

 

V Hotelu Savoy Prague jsme si vědomi, že je každá akce jedinečná a uděláme maximum, aby byla také výjimečná.
Kontaktujte nás ještě dnes, prodiskutujte své požadavky, plány a sny a dovolte nám proměnit vaši vizi v nezapomenutelnou realitu.

Bude nám potěšením učinit vaši akci nezapomenutelnou.

 

Kontaktní informace
Kontaktujte mě
Detaily poptávky akce
Detaily poptávky akce
Požadavky na jídla
GDPR souhlas