Café & Bar U Keplera

Vítejte v Café Bar U Keplera ...Vítejte v Café & Bar U Keplera 

Vítejte v nově otevřeném Café & Bar U Keplera, pojmenovaném na počest slavného astronoma Johannese Keplera, který kdysi poctil svou přítomností město Prahu.
V Café & Bar U Keplera, který se nachází v Hotelu Savoy Praguenabízíme širokou škálu nápojů, od odborně připravené kávy a čajů až po osvěžující koktejly a kvalitní vína.

Útulná a přívětivá atmosféra a pohodlí poskytuje ideální prostředí pro relaxaci a společenská setkání.
Zažijte příjemné chvíle v našem baru, kde se prolíná příjemná atmosféra s bohatou historií a výborným pohoštěním. 

Občerstvení
Každý den pro Vás připravujeme sladké deserty a sandwiche. Naše legendární brownies jsou mimořádně oblíbené! 


Mistrovské koktejly
 Ať už dáváte přednost klasickým drinkům nebo inovativním kreacím, náš rozsáhlý nápojový lístek nabízí pestrou škálu možností, včetně místních specialit a oblíbených mezinárodních nápojů.


Přívětivá atmosféra
Odpočiňte si a načerpejte síly v intimní atmosféře našeho Lobby Baru, kde teplé osvětlení a stylový Art-Deco design vytvářejí příjemné prostředí pro neformální setkání nebo vzácné chvíle nad knihou
Kávu nebo oblíbený drink s můžete vychutnat na naší "Library"​​​​​​​, která je oázou klidu a sofistikovanosti. Vychutnejte si stylový interiér plný historických knih. 


Výjimečný servis
Náš oddaný personál připraven poskytovat nadstandardní servis a zajistit, aby každá návštěva překonala Vaše očekávání. Ať už hledáte doporučení na nápoj nebo jen příjemnou konverzaci, náš tým je Vám vždy k dispozici. 

Ať už se setkáváte s přáteli, užíváte si romantickou schůzku, nebo se jen chcete zrelaxovat po dlouhém dni, Café & Bar U Keplera je rohodně tím ideálním místem. 


Těšíme se na Vaší návštěvu!